Zimní pánská obuv DOUBLE RED

Zimní pánské boty značky DOUBLE RED vyrobeny z lehkých prodyšných materiálů, protiskluzová PU podrážka pro comfort.

Výrobce:
DOUBLE RED
Výsledky 1 - 12 z 38
Strana 1 z 4
4296 Kč

Boots X SAND

Novinka X SAND! Model s púštnym dizajnom a prvkami streetwear-u spojený s odolnosťou. Topánky su 100% vodovzdorné s funkčnou membránou. Každé balenie obsahuje vymeniteľné DOUBLE RED pásky. (2x červené +...
Varianta produktu
3486 Kč

Red Desert BW EDITION

Nástupce ikonického modelu BW Camodresscode Red Desert BW EDITION z edice #CrazyArmyColor.
2675 Kč

Boty B&W PIRAT ARMY

Limitovaná edice BLACK&WHITE #PIRATARMY jako výsledek spolupráce s rapovou ikonou SEPAROM.
Varianta produktu
1202 Kč

Boty Armyshock Sand

NOVINKA! boty Armyshock Sand DOUBLE RED tento výjmečný model v pískové barvě je doplněný o pogumovanou syntetickou kůži, díky které jsou boty vhodné i do nepříznivého počasí na podzim či v zimě.
Varianta produktu
2135 Kč

Boty Armyshock B&W

NOVINKA! boty Armyshock B&W DOUBLE RED tento výjmečný maskáčový model je doplněný o pogumovanou syntetickou kůži, díky které jsou boty vhodné i do nepříznivého počasí na podzim či v zimě.
Varianta produktu
1864 Kč

Boty Red Hell Low Range

NOVINKA! Red Hell Low Range v nízkém unisex provedení. Díky gumové špičce a vysoké podrážce je obuv vhodná do podzimního i zimního počasí.
Varianta produktu
2135 Kč

Boty Attack Digital Camo

NOVINKA! Maskáčový model Attack Digital Camo v nízkém unisex provedení. Díky vysoké podrážce jsou ideální volbou na podzim i do zimního počasí.
Varianta produktu
2135 Kč

Boty Attack B&W Camo

NOVINKA! Boty Attack B&W Camov nízkém unisex provedení. Díky gumové špičce a vysoké podrážce je obuv vhodná do podzimního i zimního počasí.
Varianta produktu
2135 Kč

Boty Attack Red Hell

NOVINKA! Pohodlně a zároveň stylově to je nízká verze botu DOUBLE RED Attack Red Hell jsou zajímavé svým designem v červeno-černém maskáčovém vzoru.
Varianta produktu
1202 Kč

Boty Red Desert Red Jeans

NOVINKA! Jednoduché a přitom tak sexy. Nízká verze boty v barvě Jeans v kombinaci s pískovou podrážkou vhodné na dennodenní nošení během celého roku.
Varianta produktu
2135 Kč

Celoroční Boots Red Jungle Camodresscode

Boty Red Jungle Camodresscode s moderním maskáčovým vzorem patří mezi nejoblíbenější maskáčové modely.Boty jsou vybaveny ohebnou protiskluznou podrážkou , což zajišťuje vysoký komfort a pohodlí.
Varianta produktu
1202 Kč

Unisex boots All Black Hero DOUBLE RED

Pro milovníky černé barvy! Nízké verze unisex botu vhodné na dennodenní nošení během celého roku. Pohodlí zvyšuje i speciální prodyšná vnitřní stélka DR AirBreathe.
Varianta produktu
Strana 1 z 4