Časté dotazy

JSOU BOTY VHODNÉ NA ZIMU?

Do chladného počasí doporučujeme modely z kategorie Zimní obuv. Do deště a sněhu doporučujeme impregnaci.

JSOU BOTY NEPROMOKAVÉ? MAJÍ BOTY GORE-TEX MEMBRÁNU?

Do deště a sněhu doporučujeme impregnaci. Boty nemají gore-tex membránu.

JAKÁ JE DOBA DODÁNÍ? KDYŽ UDĚLÁM OBJEDNÁVKU DNES, KDY MI PŘIJDE BALÍČEK?

Standardní doba dodání je 1-2 dny v rámci ČR. Pokud uděláte objednávku dnes, zítra ji expedujeme a pozítří ji máte doma. Pokud Vám zásilka nebude doručena do 3 dnů od objednávky, kontaktujte nás e-mailem na

KDYŽ MI NESEDÍ VELIKOST, DÁ SE ZBOŽÍ VYMĚNIT? JAK MÁM POSTUPOVAT?

Samozřejmě, velikost můžete vyměnit, v případě že máme požadovanou velikost skladem. Pokud ne, tak si můžete vybrat alternativní zboží nebo můžete zboží vrátit a my Vám vrátíme peníze formou poukázky na nákup v hodnotě vráceného zboží. Při výměně zabalte původní zboží i s kopií faktury, nahlaste výměnu na . Výměna je možná do 14 dnů od obdržení zboží.

JAK MÁM POSTUPOVAT PŘI REKLAMACI?

Zboží zabalte spolu s kopii faktury a pošlete na adresu: Nikola Mýlková - DR-style, Spojovací 914, Vítkov, 74901.Vyjádření k reklamaci dostanete nejpozději do 30 dnů.

DO KDY MOHU ZBOŽÍ VRÁTIT?

Zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů. Při vrácení musí být zboží nepoškozené a v původním balení. Do balíku přibalte kopii faktury a pošlete na adresu Nikola Mýlková - DR-style, Spojovací 914, Vítkov, 74901.Peníze Vám budou vráceny do 15 dnů od přijetí balíčku naším zaměstnancem.